O nas

O nas

Od wielu lat zajmujemy się usługami bankowymi, ze szczególnym uwzględnieniem finansowania sprzedaży pojazdów. Suma naszego doświadczenia pozwala nie tylko złożyć w imieniu klienta wniosek o kredyt bądź leasing, ale także doradzić w konsekwencjach podatkowych wybranej formy finansowania zakupu oraz doradzić gdzie złożyć wniosek oraz jak się do niego przygotować. Pracowaliśmy w wielu bankach oraz firmach związanych z rynkiem motoryzacyjnym. Dzięki połączeniu naszej wiedzy i doświadczenia, możecie Państwo liczyć na szybką i fachową pomoc we wszystkich aspektach związanych z kredytem lub leasingiem na zakup pojazdu oraz jego ubezpieczeniem.

Artur Biedroń - swoje doświadczenie zawodowe rozpoczynał od 5-letniej pracy w spółkach finansowych grupy Fiat, tj. Fiat Bank, Fidis Finance i Fidis Leasing, gdzie piastował funkcje kierownika strefy. Pracował także w European Dealers Platform, aby później w latach 2006 - 2009, zdobywać doświadczenie w GE Money Banku, będąc odpowiedzialnym za rozwój rynku kredytów samochodowych w Warszawie. Pozytywnie ukończył staż w strukturach Corporate Audit Staff korporacji General Electric. W latach 2010 - 2011 odpowiadał za finansowanie sprzedaży w Centrum Sprzedaży Samochodów w Warszawie. Dr n. SGH w Warszawie.

Specjalizuje się w sprzęcie ciężkim, tj. pojazdy ciężarowe, ciągniki siodłowe, przyczepy, naczepy, koparki, etc.
Małgorzata Biedroń - swoje doświadczenie zawodowe zaczynała zdobywać w strukturach banku BPH w latach 2005 - 2006. Od 2007 r. pełniła funkcję doradcy klienta zamożnego w brandowej placówce Citi Gold, Banku Handlowego w Warszawie. Od 2009 r. pracowała w salonie samochodowym PolMot Auto w Warszawie, łącząc doświadczenie uzyskane podczas pracy w bankowości ze sprzedażą pojazdów. W 2010 r. rozpoczęła pracę w centrali Alior Banku w Warszawie, zajmując się weryfikacją dokumentacji kredytowej oraz akceptacją uruchomień kredytów samochodowych. Posiada certyfikat księgowego wydany przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Łącząc wiedzę i doświadczenie z bankowości, księgowości i rynku motoryzacyjnego, świetnie orientuje się w możliwościach finansowania zakupu pojazdu i implikacji księgowych z tym związanych. Absolwentka SGH w Warszawie.

Doradca, specjalista ds. ubezpieczeń komunikacyjnych
Zbigniew Zamorski - po opuszczeniu międzynarodowych formacji zbrojnych, z powodzeniem odnalazł się w branży finansowej odnosząc sukcesy na warszawskim rynku kredytów motocyklowych. Jako autoryzowany przedstawiciel GE Money Banku, współpracował z większością dealerów i komisów motocyklowych na terenie Warszawy i okolic. Po zakończeniu działalności przez GE Money Bank w Polsce, z niemniejszym zaangażowaniem, przez wiele lat realizował swoje zawodowe ambicje na stanowisku przedstawiciela Multibanku w zakresie sprzedaży kredytów samochodowych. Absolwent LE w Cedex.

Doradca
Julia Olijnyk - Doświadczony pracownik sektora ubezpieczeniowego. Przez wiele lat zdobywała wiedzę w rozbudowanych strukturach agenckich w Warszawie. Biegle porusza się w ofercie wszystkich towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Znajdzie i przygotuje dla Państwa najkorzystniejszą ofertę ubezpieczenia pojazdu, bez względu na to czy zakup dokonywany jest na osobę fizyczną, IDG czy spółkę. Zapewni optymalną cenę polisy przy zachowaniu wymogów stawianych ubezpieczeniom przez firmy leasingowe i kredytodawców. Jest świetnym doradcą także w zakresie polis majątkowych, OC firmy, chroniących działalność przedsiębiorstw, odpowiedzialności kontraktowych czy deliktowych. Zajmuje się także zarządzaniem polisami flotowymi. Jeśli macie wątpliwości jak skutecznie zawrzeć ubezpieczenie spasowane na Wasza miarę – skonsultujcie to z Julią. Zapraszamy!

Specjalista ds. Ubezpieczeń
Nasza wiedza i doświadczenie są do Państwa dyspozycji. Jeśli posiadacie Państwo pytania dotyczące naszej oferty, wyboru pojazdu, rodzaju finansowania a także wpływu kredytu lub leasingu na Państwa rozliczenia podatkowe - prosimy o kontakt. Nawet jeśli nie zamierzają Państwo skorzystać z naszych usług, w miarę możliwości postaramy się Państwu odpowiedzieć, doradzić i rozwiać pojawiające się wątpliwości.
Copyright © 2019 ALTA